EST | ENG
 
 
 

Juhatus ja liikmed

 

MTÜ Võrtsjärve Kalanduspiirkond juhatuse liikmed:

 

Huvirühm 2:

Leo Aasa - aasatiiu@hot.ee, tel 521 8718

 

Huvirühm 4:

Erich Saaremaa - erichmatkad@hot.ee, tel 510 2582

Marko Vaher - kaleselts@gmail.com, tel 509 0049

Suurelepa talu – rein.anton@viljandivald.ee, tel 511 5422

 

Huvirühm 5:

Alar Karu - alar.karu@viljandivald.ee, 517 2437

Anmar Pihlak - anmar@oiusadam.ee, tel 506 6426

Kalevi Kaur - kalevi.kaur@gmail.com, tel 5308 0231

 

 

Hindamiskomisjoni liikmed:

Maano Koemets - maano.koemets@elva.ee, tel 5342 5242

Ilona Tiigi - ilona.tiigi@viljandivald.ee, tel 5648 7228

Jaan Laur - jaanlaur21@gmail.com, tel 5622 2862

Piia Maaring - info@joesuu.ee, tel 5685 7333

Uuno Piir - uuno.piir@mail.ee, tel 517 4924

Kai Mikk - info@vanasauna.ee, tel 512 6405

Aivar Kärp - aivar.karp@mail.ee, tel 514 0022

Ain Järvalt - ain.jarvalt@emu.ee, tel 508 4542

Rein Tafenau - reinufoto@gmail.com, tel 503 7465

Andrus Sepp - andrussepp7@gmail.com, 5144868

 

Hindamiskomisjoni asendusliikmed:

Sulev Kannimäe - sulev.kannimae@viljandivald.ee, tel 5176756

Jevgenia Koni - jevgenia.ruusaku@gmail.com, tel 52201663

Anneli Teder - anneli.teder@gmail.com, tel 58115096

Ülar Koni - vortsjarvekalad@hot.ee, tel 53826762

Anneli Ehastu - anneli.ehastu@gmail.com, 5088429

 

 

MTÜ Võrtsjärve Kalanduspiirkond liikmed huvirühmade kaupa

 

Liikmeid kokku: 53 (9.03.2018 seisuga)

 

Huvirühm 1 (KOV-d või KOV asutus)

1. Elva vald

2. Viljandi vald

 

Huvirühm 2 (Kalandussektori FIE-d)

1. Andres Palumaa 

2. Jaan Reitsnik 

3. Uuno Piir

4. Anti Meikar 

5. Aivar Kärp

6. Heino Kobak

7. Mare Kilk

8. Allan Reitsnik

9. Rein Puurits

10. Janar Väljaots

11. Viktor Jersov

12. Enn Kell

13. Ain Saarepera

 

Huvirühm 3 (Kalandussektori OÜ-d):

1. Erich Kalandus OÜ

2. Ruusaku OÜ

3. Marant OÜ

4. Järve OÜ

5. Baltic Marine Flooring OÜ

6. Järvekala OÜ

7. Endu-Inni OÜ

8. Must-Walge Sisustuse OÜ

9. Kiviranna OÜ

10. Varnja Kala OÜ

11. MMMSprattus OÜ

12. Jõesuu Puhkemaja OÜ

13. Oiu Sadam OÜ

14. Võrtsukala OÜ

15. Räbi Rand OÜ

16. Kalbuse OÜ

17. Kalavee OÜ

18. Linaski OÜ

19. Home2home OÜ

 

Huvirühm 4 (Muud FIE-d ja OÜ-d):

1. Jaan Leetsar FIE

2. Kai Mikk FIE

3. Rannaküla Tall OÜ

4. Hiie Talu OÜ

5. Astelkala OÜ

6. Sootamme OÜ

7. Matkamees OÜ

8. Järveroog OÜ

 

Huvirühm 5 (Muud füüsilised ja juriidilised isikud):

1. Oiu Arendus MTÜ

2. Kaleselts MTÜ

3. Vaibla Puhkeala MTÜ

4. Oiu Jahtklubi MTÜ

5. Kivilõppe Puhkekeskus MTÜ

6. Mulgimaa Järvepääste MTÜ

7. Viktor Savik

8. Kalevi Kaur

9. Anneli Teder

10. Sulev Kannimäe

11. Suislepa Kultuuripärand MTÜ

      

© 2008 ConciseCms www.concise.ee