EST | ENG
 
 
 

Juhatus ja liikmed

 

MTÜ Võrtsjärve Kalanduspiirkond juhatuse liikmed:

 

Huvirühm 2:

Leo Aasa - aasatiiu@hot.ee, tel 521 8718

 

Huvirühm 4:

Erich Saaremaa - erichmatkad@hot.ee, tel 510 2582

Marko Vaher - kaleselts@gmail.com, tel 509 0049

Suurelepa talu – rein.anton@tarvastu.ee, tel 511 5422

 

Huvirühm 5:

Alar Karu - alar.karu@tarvastu.ee, 517 2437

Anmar Pihlak - anmar@oiusadam.ee, tel 506 6426

Kalevi Kaur - kalevi.kaur@gmail.com, tel 5308 0231

 

 

Hindamiskomisjoni liikmed:

Maano Koemets - maano.koemets@rannu.ee, tel 5342 5242

Ilona Tiigi - ilona.tiigi@tarvastu.ee, tel 5648 7228

Jaan Laur - jaanlaur21@gmail.com, tel 5622 2862

Piia Maaring - info@joesuu.ee, tel 5685 7333

Uuno Piir - uuno.piir@mail.ee, tel 517 4924

Kai Mikk - info@vanasauna.ee, tel 512 6405

Aivar Kärp - aivar.karp@mail.ee, tel 514 0022

Ain Järvalt - ain.jarvalt@emu.ee, tel 508 4542

Rein Tafenau - reinufoto@gmail.com, tel 503 7465

Priit Pramann - priit@puhja.ee, tel 522 1454  

 

Hindamiskomisjoni asendusliikmed:

Sulev Kannimäe - sulev.kannimae@viljandivald.ee, tel 5176756

Jevgenia Koni - jevgenia.ruusaku@gmail.com, tel 52201663

Kärt Leppik - kartleppik@gmail.com, tel 56952950

Ülar Koni - vortsjarvekalad@hot.ee, tel 53826762

Anneli Ehastu - anneli.ehastu@gmail.com, 5088429

 

 

MTÜ Võrtsjärve Kalanduspiirkond liikmed huvirühmade kaupa

 
  1. Kolga-Jaani vald
  2. Rannu vald
  3. Viljandi vald
  4. Tarvastu vald
  5. Rõngu vald
  6. Andres Palumaa, FIE
  7. Enno Kell, FIE
  8. Jaan Reitsnik, FIE
  9. Erich Kalandus OÜ
  10. Uuno Piir, FIE
  11. Anti Meikar, FIE
  12. Ruusaku OÜ
  13. Jaan Leetsar, FIE
  14. Marant OÜ
  15. Järve OÜ
  16. Aivar Kärp, FIE
  17. Heino Kobak, FIE
  18. Järvekala OÜ
  19. Sandemer OÜ
  20. Mare Kilk, FIE
  21. MTÜ Kaleselts
  22. Allan Reitsnik, FIE

    August 2008 liitunud:
  23. Rein Puurits, FIE
  24. Janar Väljaots, FIE

    September 2008 liitunud:
  25. Viktor Jeršov, FIE

    Jaanuar 2009 liitunud:
  26. Must - Walge Sisustuse OÜ

    Mai 2010 liitunud:
  27. MTÜ Vaibla Puhkeala

    November 2010 liitunud:
  28. MTÜ Oiu Arendus
  29. Endu-Inni OÜ

    Jaanuar 2011 liitunud:
  30. Rannaküla Tall OÜ

    Mai 2011 liitunud:
  31. Enn Kell, FIE
  32. Ain Saarepera, FIE

    Juuni 2011 liitunud:
  33. MTÜ Oiu Jahtklubi 

    Jaanuar 2012 liitunud: 
  34. Kiviranna OÜ

    Veebruar 2012 liitunud:
  35. Baltic Marine Flooring OÜ
     
  36. Oiu Sadam OÜ

    Veebruar 2013 liitunud:
  37. Hiie Talu OÜ

    Märts 2013 liitunud:
  38. Varnja Kala OÜ

    Aprill 2013 liitunud:
  39. MTÜ Kivilõppe Puhkekeskus

    September 2013 liitunud: 
  40. MMM Sprattus OÜ

    Jaanuar 2014 liitunud:
  41. Puhja Vallavalitsus

    Veebruar 2014 liitunud:
  42. Jõesuu Puhkemaja OÜ 

    Mai 2015 liitunud:
  43. MTÜ Mulgimaa Järvepääste
  44. Viktor Savik

    Juuni 2015 liitunud:
  45. Kai Mikk, FIE

    November 2015 liitunud:
  46. Kalevi Kaur

    ​Aprill 2016 liitunud:
  47. Võrtsukala OÜ
  48. Astelkala OÜ
  49. Meccer OÜ
  50. Räbi Rand OÜ

    Juuni 2016 liitunud:
  51. Kalbuse OÜ

    November 2016 liitunud:
  52. Kalavee OÜ

    Veebruar 2017 liitunud:
  53. Sootamme OÜ

    Juuni 2017 liitunud:
  54. Anneli Teder

 

© 2008 ConciseCms www.concise.ee