Juhatus ja liikmed
MTÜ Võrtsjärve Kalanduspiirkond juhatuse liikmed:
Huvirühm 1:
Alar Karu - alar.karu@viljandivald.ee, tel 517 2437
Priit Värv - priit.varv@elva.ee, tel 514 9508
Huvirühm 2:
Leo Aasa - leoaasa644@gmail.com, tel 521 8718
Huvirühm 3:
Erich Saaremaa - erichmatkad@hot.ee, tel 510 2582
Huvirühm 4:
Rein Anton – suurelepa@gmail.com, tel 511 5422
Anmar Pihlak - anmar@vortsjarv.com, tel 506 6426
Huvirühm 5:
Kalevi Kaur - kalevi.kaur@gmail.com, tel 5308 0231
Hindamiskomisjoni liikmed (kinnitatud 4.01.24 üldkoosoleku otsusega):
Maano Koemets - maano.koemets@gmail.com
Ilona Tiigi - tiigi.ilona@gmail.com
Ain Järvalt - ain.jarvalt@emu.ee
Rein Tafenau - reinufoto@gmail.com
Ketter Kärp - ketter98@gmail.com
Jane Kipper - jane@vortsjarveyhendus.ee - asendusliige
Anneli Teder - anneli.teder@gmail.com - asendusliige
Silvia Leiaru - jarvelaev@gmail.com - asendusliige
MTÜ Võrtsjärve Kalanduspiirkond liikmed huvirühmade kaupa:
Liikmeid kokku: 55, liikmete nimekiri (15.03.2024 seisuga)
Huvirühm 1 (KOV-d või KOV asutus)
1. Elva vald
2. Viljandi vald
Huvirühm 2 (Kalandussektori FIE-d)
1. Andres Palumaa
2. Uuno Piir
3. Anti Meikar
4. Heino Kobak
5. Mare Kilk
6. Allan Reitsnik
7. Rein Puurits
8. Janar Väljaots
9. Viktor Jersov
10. Enn Kell
11. Jüri Zirk
Huvirühm 3 (Kalandussektori OÜ-d):
1. Ruusaku OÜ
2. Marant OÜ
3. Järve OÜ
4. Baltic Marine Flooring OÜ
5. Järvekala OÜ
6. Endu-Inni OÜ
7. Must-Walge Sisustuse OÜ
8. Kiviranna OÜ
9. Jõesuu Puhkemaja OÜ
10. Võrtsukala OÜ
11. Räbi Rand OÜ
12. Kalbuse OÜ
13. Kalavee OÜ
14. Linaski OÜ
15. Home2home OÜ
16. Kalakott OÜ
17. Mulgi Kalur OÜ
18. Alfaraadius Projekt OÜ
19. Kalamarket OÜ
20. Saarepera kala OÜ
Huvirühm 4 (Muud FIE-d ja OÜ-d):
1. Kai Mikk FIE
2. Rannaküla Tall OÜ
3. SB House OÜ
4. Sootamme OÜ
5. Matkamees OÜ
6. Järveroog OÜ
7. Parveelu 24 OÜ
8. Vemmelg OÜ
9. Erich Kalandus OÜ
10. Griko OÜ
11. MMMSprattus OÜ
12. Pedajased paadimehed OÜ
13. I.L.S Project OÜ
Huvirühm 5 (Muud füüsilised ja juriidilised isikud):
1. Kaleselts MTÜ
2. Vaibla Puhkeala MTÜ
3. Kivilõppe Puhkekeskus MTÜ
4. Mulgimaa Järvepääste MTÜ
5. Viktor Savik
6. Kalevi Kaur
7. Anneli Teder
8. Sulev Kannimäe
9. Suislepa Kultuuripärand MTÜ