Juhatus ja liikmed

 

MTÜ Võrtsjärve Kalanduspiirkond juhatuse liikmed:

 

Huvirühm 1:

Alar Karu - alar.karu@viljandivald.ee, tel 517 2437

Priit Värv - priit.varv@elva.ee, tel 514 9508

Huvirühm 2:

Leo Aasa - aasatiiu@hot.ee, tel 521 8718

Huvirühm 3:

Erich Saaremaa - erichmatkad@hot.ee, tel 510 2582

Huvirühm 4:

Rein Anton – suurelepa@gmail.com, tel 511 5422

Anmar Pihlak - anmar@vortsjarv.com, tel 506 6426

Huvirühm 5:

Kalevi Kaur - kalevi.kaur@gmail.com, tel 5308 0231

 

 

Hindamiskomisjoni liikmed:

Maano Koemets - maano.koemets@elva.ee, tel 5342 5242

Ilona Tiigi - ilona.tiigi@torva.ee, tel 5648 7228

Jaan Laur - jaanlaur21@gmail.com, tel 5622 2862

Uuno Piir - uuno.piir@mail.ee, tel 517 4924

Ain Järvalt - ain.jarvalt@emu.ee, tel 508 4542

Rein Tafenau - reinufoto@gmail.com, tel 503 7465

Sulev Kannimäe - sulev.kannimae@gmail.com, tel 5176756

 

Hindamiskomisjoni asendusliikmed:

Piia Padar - piia.padar@gmail.com, tel 5685 7333

Kai Mikk - info@vanasauna.ee, tel 512 6405

Andrus Sepp - andrussepp7@gmail.com, 5144868

Jevgenia Piiroja - jevgenia.ruusaku@gmail.com, tel 52201663

Anneli Teder - anneli.teder@gmail.com, tel 58115096

Ülar Koni - vortsjarvekalad@hot.ee, tel 53826762

Anneli Ehastu - anneli.ehastu@gmail.com, 5088429

 

MTÜ Võrtsjärve Kalanduspiirkond liikmed huvirühmade kaupa

 

Liikmeid kokku: 53 (25.01.2023 seisuga)

 

Huvirühm 1 (KOV-d või KOV asutus)

1. Elva vald

2. Viljandi vald

 

Huvirühm 2 (Kalandussektori FIE-d)

1. Andres Palumaa 

2. Uuno Piir

3. Anti Meikar 

4. Heino Kobak

5. Mare Kilk

6. Allan Reitsnik

7. Rein Puurits

8. Janar Väljaots

9. Viktor Jersov

10. Enn Kell

11. Ain Saarepera

12. Jüri Zirk

 

Huvirühm 3 (Kalandussektori OÜ-d):

1. Erich Kalandus OÜ

2. Ruusaku OÜ

3. Marant OÜ

4. Järve OÜ

5. Baltic Marine Flooring OÜ

6. Järvekala OÜ

7. Endu-Inni OÜ

8. Must-Walge Sisustuse OÜ

9. Kiviranna OÜ

10. Griko OÜ

11. MMMSprattus OÜ

12. Jõesuu Puhkemaja OÜ

13. Võrtsukala OÜ

14. Räbi Rand OÜ

15. Kalbuse OÜ

16. Kalavee OÜ

17. Linaski OÜ

18. Home2home OÜ

19. Kalakott OÜ

20. Mulgi Kalur OÜ

21. Alfaraadius Projekt OÜ

22. Kalamarket OÜ

 

Huvirühm 4 (Muud FIE-d ja OÜ-d):

1. Kai Mikk FIE

2. Rannaküla Tall OÜ

3. SB House OÜ 

4. Sootamme OÜ

5. Matkamees OÜ

6. Järveroog OÜ

7. Parveelu 24 OÜ

8. Meltemi Adventures OÜ  

 

Huvirühm 5 (Muud füüsilised ja juriidilised isikud):

1. Kaleselts MTÜ

2. Vaibla Puhkeala MTÜ

3. Kivilõppe Puhkekeskus MTÜ

4. Mulgimaa Järvepääste MTÜ

5. Viktor Savik

6. Kalevi Kaur

7. Anneli Teder

8. Sulev Kannimäe

9. Suislepa Kultuuripärand MTÜ

 

      

Veebruar
2023
E
T
K
N
R
L
P
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28