Uudised

Seoses eriolukorraga Eestis anname teada

16. märts 2020

 

Seoses eriolukorraga Eestis anname teada:

 

  • 17.03 hindamiskoosolek Valmas jääb ära, sh taotluste kohapealne tutvustamine taotlejate poolt. Hindajad hindavad taotlusi elektrooniliselt e-PRIA kaudu. Esialgu hinnatakse tegevussuund 2 (mitmekesistamine) ja tegevussuund 5 (sotsiaalne heaolu) taotlused. Otsused ja protokollid vaatab üle ja kinnitab  juhatus e-koosolekuga.  Tulemused saadetakse PRIA-le.

Tegevussuund 1 (töötlemine) hindamine lükkub edasi teadmata aega, kuna üks üle 60-tuhandene projekt nõuab objektil kohapeal käimist ja üldkoosoleku otsust. 

Kui olukord riigis selgineb, kuulutame välja uue üldkoosoleku aja. Enne üldkoosolekut kutsutakse hindamiskomisjoni kokku, käiakse suure projekti objektil ja hinnatakse kõik töötlemise suunda esitatud taotlused, soovi korral kuulatakse ära taotlejate projektitutvustused. Juhatus vaatab üle ja kinnitab paremusjärjestuse ja edastab oma otsuse üldkoosolekule kinnitamiseks. Alles siis saab töötlemise tegevussuuna projektid PRIA-le edastada.  

  • 19. märtsiks kavandatud koolitus listeeriabakteri ohjest lükkub edasi. Uuest toimumisajast teavitatakse esimesel võimalusel.

 

  • 25. märtsiks planeeritud üldkoosolek jääb ära. Kui riigis olukord paraneb, kuulutatakse uus üldkoosoleku aeg välja 20 tööpäeva enne selle toimumist ajakirjanduses, kodulehel, maili-listis ja FB suhtlusvõrgustikus.

 

  • 25. aprilli Avatud kalasadmate päeva toimumise lõpliku otsuse tegemine lükati 14. nädalale (30 märts kuni 5. aprill). Sündmuse toimumiseni on veel natuke aega ja see võimaldab asjade kulgemist jälgida ning sellest lähtuvalt otsuse teha. Vähemalt selle hetkeni tuleks oodata ka suuremate kohustus võtmisega ja kokkulepete sõlmimisega. Samuti lükkub edasi reklaamkampaania algus. Kui algselt oli plaanis alustada sellega märtsi keskel, siis praeguse plaani kohaselt saab see olukorra normaliseerumisel teoks hiljemalt 6. aprillil.

 

  • 13. juuni kala- ja käsitöölaada toimumise otsustab juhatus mai alguseks

 

Loodame kõigi mõistvale suhtumisele ning olukorra positiivsele lahenemisele.

 

Hoidke oma tervist!

 
Juuli
2021
E
T
K
N
R
L
P
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31